občianske združenie INFODOM

Venované všetkému osožnému  

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. späť  [ Príspevkov: 239 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 24  Ďalší
Autor Správa
  Gabi: RE:EPILEPSIA
PoslaťNapísal: Sob Feb 07, 2009 4:30 am 
Site Admin
Ahoj Tatiana. Kľudne sa pýtaj,ak budeš mať nejaké otázky a ja budem vedieť odpovedať,tak odpoviem.Viem aké to je,keď rodičovi oznámia túto diagnózu a človek nevie čo sa skôr spýtať,a nemá ani šajnu ako to chodí.Aký starý je Tvoj synček?\x0d\x0a

Profil autora príspevku

tatiana : RE:EPILEPSIA
PoslaťNapísal: Sob Feb 07, 2009 9:36 pm 
Site Admin
ahoj gabi tak uz to mam vybavene v blave o 9.45 na kramaroch tak som hrozne zvedava co mu tam povedia dufam ze to bude dobre zatial berie tie lieky tak je to ok no uvidime a mali ma v auguste 10 rokov diky a ja ti potom napisem co mi povedali ako na tom bude ahoj

Profil autora príspevku

Anka: RE:EPILEPSIA
PoslaťNapísal: Štv Feb 19, 2009 8:18 pm 
Site Admin
Ahojte mamičky.V utorok som bola sdcerkou na neurologii a na EEG nam vyšlo že vraj mame nabeh na Epilepsiu.Zachvat sme ešta zatiaľ žiadný nemali a veľmi sa bojim,že ju dostaneme.Aj ked doktorka povedala,že to nieje iste musi si spraviť EEG o 3 mesiace porovna si to a uvidi a ak ano,tak nam da liečbu.Poradte ako to prekonavať keby sme dostali zachvat.Dakujem

Profil autora príspevku

Pavlína: RE:EPILEPSIA
PoslaťNapísal: Pia Feb 20, 2009 9:25 pm 
Site Admin
Ahojte, nemáte někdo s tímto zkušenost??\x0d\x0aNáš Kubík bere antiepileptika, ale nikdy neměl záchvat. Předevčírem jsme byli na odběrech krve a tam bylo zjištěno, že má nízkou hladinu antiepileptik. Tak moje dětská doktorka volala doktorovi Severovi a ten řekl, že to nemáme navyšovat, že nám to chce vysadit postupně úplně, že ho to brzdí. Na jednu stranu mě to těší, na druhou mám hrůzu z nějakých možných záchvatů.....

Profil autora príspevku

tatiana: RE:EPILEPSIA
PoslaťNapísal: Uto Feb 24, 2009 5:47 am 
Site Admin
ahojte mamicky tak ja mam stymto tie uplne najmensie skusenosti lebo mali mal zachvat 2.3 09 prvy raz v zivote a po dokladnom vysetreni mu diagnostikovali detsku epilepsiu berie lieky zatial sa nam drzi na ct hlavy je v poriadku a co sa tyce zachvatou tak ten ma vystrasil moc ale da sa to zvladnut len nestratit hlavu a nepanikarit ak by si mu nevedela pomoc racej zavolaj zachranku ale najdolezitejsie je sledovat dychanie inak neviem zatial sme druhy nemali a dufam ze ani nebudeme co by som bola rada berie lieky timonil 300 pol rano pol vecer tak uvidime co bude dalej zdravim vas a prajem pevne nervy ale hlavne zdravie ahojte

Profil autora príspevku

erik: EPILEPSIA
PoslaťNapísal: Str Mar 18, 2009 10:09 am 
Site Admin
zdravim vsetkych, chcem sa Vas opytat ci neviete ako by sme zistili,alebo ci nahodou neexistuje nejaky pristroj na upozornenie o epizachvate. Syn ma hydrocephalus a mava zachvaty ,ma 7 rokov a spava s nami. Chceli by sme ho dat do detskej izby, ale bojime sa , ako by sme zistili , keby dostal epizachvat. Vie nam niekto prosim poradit ako na to?

Profil autora príspevku

Anonym: RE:EPILEPSIA
PoslaťNapísal: Str Mar 18, 2009 8:48 pm 
Site Admin
pre erika-bola tu uz taka tema,pozri tuto temu http://www.radost.sk/chat_page.php?show=list&action=show&IDrow=1392&IDpage=0&IDorder=1

Profil autora príspevku

miriam: RE:EPILEPSIA
PoslaťNapísal: Štv Mar 19, 2009 12:04 am 
Site Admin
pocula som, že na epi záchvat dokáže upozorniť aj pes - canisterapia. Dokonca vraj prítomnosť takýchto psíkov pomáha problémy s epi znižovať, niekedy až úplne zastaviť. pozrite: www.canisterapia.sk, www.pomocnetlapky.cz

Profil autora príspevku

evita bj: RE:EPILEPSIA
PoslaťNapísal: Sob Mar 21, 2009 9:55 am 
Site Admin
ahojte vsetci,pridavam sa do vaseho fora.mam syna5rocneho a1 zachvat dostal v 3rokoch a po roku 2 bolo to hrozne vidiet vlastne dieta ako sa zvyja v krcoch a nevnima ma no najhorsie bolo vyjadrenie lekarov-epilepsia,ale uz sa s tym pomali zmierujem mali spinka pri mne,tak by som bola tiez zvedava ci je nejaky pristroj ktori by nas upozornil na to kedy ma sin zachvat(keby ze bol vo vedlajsej izbe)chcela by som este vediet nazov stranky kde by som sa dozvedela o nejakej dijete alebo spravnej zivotosprave pre epilptikov.ked mozte poradte prosim.dakujem

Profil autora príspevku

Alena: RE:EPILEPSIA
PoslaťNapísal: Ned Mar 22, 2009 4:34 am 
Site Admin
Stranka ludi post.epilepsiou www.epilepsia-sk.sk

Profil autora príspevku

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. späť  [ Príspevkov: 239 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 24  Ďalší